Tarptautiniai perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos — tarptautiniai perkraustymai

Įprastiniai tarptautiniai perkraustymai

Kraustos vykdomų tarptautinių perkraustymų geografija — visos pasaulio šalys, kad ir kokiame kontinente jos būtų. Bendradarbiaudami su užsienio bendrovėmis, teikiančiomis perkraustymo ir krovinių pervežimo paslaugas, savo klientams siūlome tarptautinio perkraustymo paslaugų paketą „Nuo lentynos… iki lentynos» (pakavimas, pakrovimas, muitinės procedūrų tvarkymas, transportavimas, išpakavimas, vietos sutvarkymas, automobilio transportavimas ir t.t.). Taip pat priimame ir dalinius užsakymus: pakavimas, transportavimas, iškrovimas ir kitos pageidaujamos paslaugos.

Planuojate persikraustyti ar pervežti materialines vertybes į kitą šalį? Siūlome užpildyti paslaugų užklausos formą ir mes su Jumis greitai susisieksime.

Nenorite vargintis pildydami užklausos formą — skambinkite!

Skubūs tarptautiniai perkraustymai
Skubūs tarptautiniai perkraustymai reikalauja neatidėliotinų sprendimų, greitų perkraustymo procedūrų derinimo, veiksmų planavimo ir veikimo. Profesionali komanda, organizaciniai gebėjimai, patirtis ir glaudūs ryšiai su patikimais partneriais leidžia pasiūlyti Jums išskirtinę paslaugą — SKUBIUS TARPTAUTINIUS PERKRAUSTYMUS.

Jeigu Jums persikraustyti gyvybiškai svarbu, o laikas diktuoja savo sąlygas, nedelskite, kreipkitės į mus — kad Jums padėtume, padarysime viską, ką galime, ir netgi tai, ko negalime!

Perkraustymo paslaugų vadybininkas
El.paštas: info@krausta.lt
Tel. +370 64881919

KRAUSTA — Profesionalios perkraustymo paslaugos ir krovinių pervežimas.

Naujienlaiškis

Kontaktai

© 2019 All rights reserved