Atsiliepimai 

UAB „Hansa Lizingas» jau keleri metai nuolat naudojasi UAB „Krausta» teikiamomis paslaugomis. Per visą darbo su UAB „Krausta» laikotarpį pretenzijų neturėjome, perkraustymo ir pervežimo paslaugos buvo atliekamos kokybiškai ir laiku.
Rekomenduojame UAB „Krausta» kaip patikimą ir klientų poreikiais besirūpinantį partnerį.
UAB „Hansa lizingas» generalinis direktorius Andrius Urbonas

Bendrovė Krausta buvo pasirinkta iš daugelio bendrovių, kaip pagrindinė paslaugos teikėja, atliekant kraustymo paslaugas. Bendraudami įsitikinome, kad bendrovė Krausta yra profesionalus ir patikimas paslaugos teikėjas, kuris tiksliai laikėsi savo sutartinių įsipareigojimų, saugiai ir tvarkingai atliko perkraustymo darbus. 
UAB „KRASTA AUTO» kolektyvo vardu esame patenkinti, todėl neabejodami rekomenduojame bendrovę Krausta naujiems užsakovams kaip atsakingą, darbštų bei kvalifikuotą atstovą.
Administracinio skyriaus vadovė Vida Pilkauskienė

UAB „Krausta» atitiko mūsų nustatytus kokybės standartus: kvalifikuotai (saugiai ir tvarkingai) supakuodavo meno kūrinius, juos pristatydavo į vietą, laikydamiesi iš anksto nustatytų terminų ir nesužalotus, o iškilus problemoms, apie jas mus visuomet informuodavo ir operatyviai spręsdavo.
Šią kompaniją, kaip patikimą meno kūrinių pervežėją nesyk esame rekomendavę savo partneriams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Rekomenduojame pasinaudoti UAB „Krausta» paslaugomis.
Lietuvos Dailės Muziejaus Šiuolaikinės Dailės informacijos centro vadovė Rūta Pileckaitė

Dėkojame UAB „Krausta» už profesionalų darbą persikraustant».
Ačiū Jums už greitą darbą ir optimalius sprendimus.
Air Baltic Cargo skyrius

Krovininių mikroautobusu nuoma

KRAUSTA — Profesionalios perkraustymo paslaugos ir krovinių pervežimas.

Naujienlaiškis

Kontaktai

© 2019 All rights reserved